UWAGA: Istotne zmiany w funkcjonowaniu Regionu Małopolskiego NSZZ "Solidarność" [do 10 kwietnia br.]

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną i zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 w Polsce oraz zalecanymi przez służby sanitarne i administrację działaniami mającymi na celu ograniczaniem istniejących zagrożeń Prezydium Zarządu Regionu Małopolskiego NSZZ "Solidarność" postanowiło o wprowadzeniu czasowych zmian w funkcjonowaniu działów merytorycznych i biur Zarządu Regionu.

Wyrażono zgodę na wykonywanie w okresie 16 - marca - 10 kwietnia br. pracy zdalnej przez większość pracowników Regionu. Pracownicy będą dostępni pod podanymi niżej numerami telefonów
i adresami mailowymi w godzinach pracy Regionu (poniedziałek - piątek 8:00-16:00 lub w godzinach podanych poniżej).Oznacza to, że większość działów i biur będzie w tym okresie nieczynna - prosimy jednak o bezpośredni kontakt z pracownikami.

Zaistniała sytuacja w żaden sposób nie może jednak odbić się na zakresie naszej pomocy dla organizacji związkowych i członków "Solidarności".

Czynna cały czas będzie portiernia w budynku przy Pl. Szczepańskim 5.

Kasa ZR będzie pełniła dyżury w dn. 02.04 i 07.04 br. w godz. 9:00-13:00.

Przepraszamy wszystkich naszych Członków za wszelkie niedogodności i prosimy o zrozumienie sytuacji. Zapewniamy także, że dołożymy wszelkich starań, by wprowadzone zmiany w jak najmniejszym stopniu zakłóciły nasze działania.


Dane kontaktowe członków Prezydium i działów merytorycznych Regionu Małopolskiego


Sekretariat Zarządu Regionu:

Bożena Musiał

e-mail: krakow@solidarnosc.org.pl, tel. 698-961-751


Małgorzata Marcinek-Marek

e-mail: malga@interia.eu, tel. 510-635-006


Portiernia budynku (czynna 24/7):

tel. 502-088-904, 12 428-76-74, 422-75-11


Członkowie Prezydium ZR:

Adam Lach, Zastępca Przewodniczącego

e-mail: zprzew1.krakow@solidarnosc.org.pl, tel. 606-406-177


Jerzy Smoła, Zastępca Przewodniczącego

e-mail: zprzew2.krakow@solidarnosc.org.pl, tel. 515-275-439


Anna Skólska, Zastępca Przewodniczącego, Skarbnik ZR

e-mail: skarbnik@solidarnosc.krakow.pl, tel. 604-21-42-09


Adam Gliksman, Zastępca Przewodniczącego, Sekretarz ZR

e-mail: sekretarz@solidarnosc.krakow.pl, tel. 669-022-655


Ryszard Pietrzyk, Członek Prezydium

e-mail: rysiek.pietrzyk@interia.pl, tel. 515-275-442


Krzysztof Kotowicz, Członek Prezydium

e-mail: gorlice@solidarnosc.krakow.pl, tel. 510-291-430


Dział Kadr:

Anna Łazarz

e-mail: anna.l@poczta.onet.eu

Dyżur stacjonarny w czwartek 2 kwietnia i we wtorek 7 kwietnia br. w godz. 9:00-13:00


Dział Finansowo-Księgowy

Małgorzata Wojs

e-mail: malgorzata.wojs@solidarnosc.krakow.pl, tel. 691-44-93-99


Kasa ZRM:

Dyżur w czwartek w dn. 2 kwietina i w środę 9 kwietnia br. w godz. 9:00-13:00

  

Dział Prawny:

Małgorzata Kordaś wt.-pt. 8:00-15:30

e-mail: malgorzata.kordas@solidarnosc.krakow.pl; tel. 510-531-594


Julia Manczewa

e-mail: julia.manczewa@solidarnosc.krakow.pl; tel. 663-441-368


Elżbieta Polanowska pn.-wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-14:00

tel. 12 314-55-36, 609-509-482


Barbara Porzuczek

e-mail: barbara.porzuczek@solidarnosc.krakow.pl; tel. 502-441-584


Tomasz Rudkiewicz

e-mail: tomasz.rudkiewicz@solidarnosc.krakow.pl; tel. 510-532-511


Magdalena Smarzewska-Gil  pn.-wt. 8:00=15:00, śr.-czw. 8:00-15:30

e-mail: prawnik@solidarnosc.krakow.pl; tel. 508-690-014


Witold Witkowski

e-mail: witold.witkowski@solidarnosc.krakow.pl; tel. 508-689-733


Dział Rozwoju Związku i Kontaktów z Organizacjami Związkowymi

Danuta Dunin-Suligostowska

e-mail: ddunin@interia.pl, tel. 691-857-184


Ryszard Bobkowski

e-mail: ryszard@solidarnosc.krakow.pl, tel. 782-203-529


Dział Szkoleń

Elżbieta Ziemniak

e-mail: elzbieta.ziemniak@solidarnosc.krakow.pl


Administracja Budynku

Joanna Furtak

e-mail: joanna@solidarnosc.krakow.pl, tel. (12) 421-92-84, 428-76-71, 608 510-538


Kontakt do oddziałów i biur Regionu Małopolskiego